Video marketing – wzmocnij wizerunek firmy poprzez film reklamowy

Filmy video w najskuteczniejszy sposób przyciągają uwagę. Video reklamowe jest syntezą obrazu, dźwięku i treści, wpływa na wiele zmysłów, dzięki temu trafia do odbiorcy i nie pozostawia wątpliwości. Dlatego mówi się, że video marketing daje nieporównywalne możliwości przekazu. 

Video świadczy o profesjonalizmie, Pokażesz produkt, wszystkie ważne informacje,  wskażesz na zalety i urzeczywistnisz wszystko obrazem. 

Dodatkowym plusem jest to, że w krótkim czasie przekażesz sporo informacji, a w dzisiejszych czasach skupienie odbiorcy jest chwilowe, dlatego video rzeczywiście się sprawdza. Im mniej banalne tym lepiej.

Video zapada w pamięci, większość platform internetowych, social media stawia właśnie na video – przypadek? Nie sądzę. Film reklamowy jest wygodną formą do udostępniania i tak, jak wyżej wspomnieliśmy – im ciekawsze nagranie, tym większy zasięg, stwórz wizję, a rozniesie się viralem.

Video jest przyjazne 🙂

Jeżeli przedstawisz w filmie postaci, emocje, dialogi odbiorca z pewnością się z nimi utożsami, w końcu częściej przyciąga naszą uwagę człowiek, niż zwykły napis na koszulce. A najlepiej przyciągnie uwagę aktor, z napisem na koszulce wykonujący czynność, z którą każdy z nas miał do czynienia. Na koniec jeszcze delikatny uśmiech… i video marketing zrobił swoje.

SPRAWDŹ NASZ SHOWREEL